Nasz zespół

Grzegorz Olifirowicz:

Grywalizator, szkoleniowiec, twórca gier, autor książki „Gamifikacja – 100 sposobów gamifikacji Twojego biznesu”. 
Realizator kilkudziesięciu projektów kulturalnych i edukacyjnych zdobywał doświadczenie w branży gier w studio Mutated Byte, by następnie rozpocząć swoją przygodę z gamifikacją i wykorzystaniem gier m.in. w edukacji.

Od blisko czterech lat realizuje własne biznesowe projekty, w tym szkolenia i konsultacje biznesowe. 

Tworzył projekty grywalizacji i szkoleń m.in. dla: Gamma Discovery, Starway Institute, Kontestacji, Kieleckiego Parku Naukowo-Technologicznego, Lubelskiej Fundacji Rozwoju, Doradcy Przyszłości, czy Brainstream – Energized Learning.
Realizował szkolenia i zajęcia dla uczelni wyższych (UMCS, SGGW, UP Kraków, PWSZ Nowy Sącz), jak i dedykowane mniejszym projektom biznesowym (Bitspiration, Młodzi Włączeni, Zgrani na Start). Wiceprezes Fundacji Twórczości Edukacji i Animacji Młodzieży Teatrikon.

Dawid “Ryba” Reja 

Animator: kultur, społeczności, wydarzeń, twórczych inicjatyw, biznesów, a czasem wszystkiego na raz. Absolwent kierunku Animacja Kultury UMCS ze specjalizacją Taniec/Teatr. Twórca gier integracyjnych, edukacyjnych, szkoleniowych. Pasjonat gier fabularnych i wdrażania ich mechanizmów do potrzeb ożywiania wydarzeń, projektów społecznych i biznesowych.

Zawodowo działa tam, gdzie potrzebne są innowacyjne pomysły i dobry kontakt z ludźmi. Od realizacji warsztatów i szkoleń dla dorosłych/młodzieży po inicjowanie projektów z wolontariuszami. Od bycia instruktorem improwizacji tanecznej po bycie konferansjerem na imprezach okolicznościowych. Od organizacji eventów fabularnych po hip-hopowe. Od animacji dla dzieci i dorosłych po animacje kanałów w Social Mediach. Od bycia pisania projektów o dofinansowanie po koordynację projektami i grupami wolontariuszy.

Na co dzień pracuje w Fundacji Sempre a Frente, gdzie oprócz bieżących działań obmyśla niestworzone projekty, by potem je tworzyć razem ze studentami/młodzieżą z Lublina i całej Europy. Uwielbia eksperymenty – w życiu, w kuchni i na parkiecie.

Franciszek Lewczuk

Wołają na mnie Franek – na co dzień jestem wolontariuszem w fundacji Sempre a Frente, coachem oraz twórcą gier szkoleniowych. Od 2011 działam jako mistrz gry, gdzie od początku starałem się aby moje sesje były dopasowanym pod daną grupę doświadczeniem. Nierzadko mimochodem, przemycałem jakieś walory edukacyjne czy to zamieszczałem wątki skłaniające do myślenia w scenariuszu rozgrywki. Jako wielki fan gier fabularnych, jeżdżąc na różnego rodzaju festiwale fantastyki, przez lata byłem mocno skonsternowany:

-Dlaczego nikt nie widzi jakie to jest super narzędzie edukacyjne?  Teraz staram się już nie dziwić i samemu używać mechanik gier narracyjnych i RPGów na szkoleniach i warsztatach które prowadzę oraz w produktach które projektuje.