Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • grywalizacja

  Grywalizacja – kurs online + pdf „Gamifikacja” gratis

  89,00  z VAT

  Poniższy kurs, to zestaw 10 filmów wideo, na których pokazuję krok po kroku podstawy i proces budowania grywalizacji. Poznasz w nim nie tylko niezbędne elementy dobrego grywalizowanego projektu, ale też jego kolejne etapy. Pokażę Ci sposoby i metody, by poznać, czy Twój biznes da się grywalizować? A jeśli tak, to jak to zrobić? Jak wyznaczyć sobie cele, poznać co motywuje odbiorców i w końcu zrealizować Twój grywalizacyjny projekt? Aha, no i oczywiście powiemy sobie też jak to wszystko zmierzyć.

  Jeśli znasz już moją książkę GAMIFIKACJA, to wiesz że lubię inspirować się realnymi historiami. Dlatego w moich lekcjach dostaniesz ode mnie nie tylko wartość wiedzową, ale też historię biznesową obrazującą temat z danego odcinka.

  Sprawdź poniżej jakie szczegółowe tematy będziemy poruszać.

 • Maszyna Odyseja

  Maszyna Odyseja – gra w planowanie (do pobrania)

  30,00  z VAT

  „Zostałeś wybrany, by odbyć podróż w czasie. Prześlemy Cię 5 lat w przód. Twoje zadanie – odkryć Twój prawdziwy życiowy cel”

  Maszyna-Odyseja, to narzędzie wzorowana na tzw. Oddyssey Planning, czyli modelu planowania obmyślonym na Uniwersytecie Stanfordzkim, a także na japońskiej idei Ikigai, czyli „powodu do życia”. Forma gry to plansza – canvas służąca do planowania rozwoju osobistego lub rozwoju swojej firmy na nadchodzące 5 lat. Dodatkowo, gracz ma też możliwość przyjrzenia się swoim założeniom i wykoncypowania z nich swojej najmocniejszej strony, celu życiowego.

  Gra pozwoli Ci nie tylko zaplanować różne scenariusze rozwoju na najbliższe 5 lat, ale również da Ci wgląd w Twoje mocne strony. Dzięki niej odnajdziesz swoją misję, powołanie, pasję i profesję.