Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Jak napisać swój manifest?

  21,00  z VAT

  Jeśli jeszcze nigdy nie zdarzyło Ci się pisać swojego manifestu, to masz szczęście – to złoto wciąż jest przed Tobą! Manifest pozwoli Ci jasno i konkretnie określić sposoby działania Twojej marki. Pobudzi kreatywność w funkcjonowaniu. Sprawi, że staniesz się atrakcyjnym brandem właśnie ze względu na to, co Cię definiuje. Ten krótki poradnik powie Ci jak to zrobić dobrze.

 • Podtypy brandu

  19,00  z VAT

  Istnieje 12 podstawowych archetypów marek, ale czy wiesz, że każdy z nich posiada aż 5 podtypów? W tym e-booku przedstawiam każdy z podtypów brandu, abyśmy mogli jeszcze lepiej komunikować go swoim odbiorcom. Chcesz się wyróżnić z tłumu? Chcesz przekazać swój prawdziwy wizerunek fanom, followersom, odbiorcom, czy klientom – to zestawienie pozwoli Ci to zrobić jeszcze lepiej!

 • Social media planner

  25,00  z VAT

  Ten niepozorny kalendarz to narzędzie, które pozwoli Ci z tygodnia na tydzień przygotowywać i planować publikację swoich treści w social mediach. Nie musisz już zastanawiać się „co wrzucić?”, ani „o czym pisać?”. Wystarczy, że poświęcisz wolną godzinkę na uzupełnienie kalendarza, by potem po prostu realizować swoje plany. To takie proste!

 • Top 10 błędów w social media

  20,00  z VAT

  Raport na temat sprawdzonych przeze mnie na własnej skórze błędów w budowaniu marki w mediach społecznościowych. Popełniłem je, żebyś Ty nie musiała/nie musiał!

  To raport idealny dla jednoosobowych przedsiębiorców i przedsiębiorczyń, którzy osadzeniu są krajowych realiach możliwości i starając się organizować projekty biznesowe chcą jak najlepiej prowadzić swoje social media. Jak uniknąć czekających na przedsiębiorcę pułapek? Dowiesz się z tego raportu!